Ak by sa niečo neposr*lo, nebol by som v Dubaji
13:54

Ak by sa niečo neposr*lo, nebol by som v Dubaji

24.04.2021

Zmyslom tohto podcastu je to, že život/Univerzum/Boh nie je škodoradostný. Veci, ktoré sa v živote dejú majú nejaký zmysel, aj keď to na prvý pohľad vyzerá, že je to tá najhoršia vec v živote, tak ver mi, udialo sa to z nejakého dôvodu. Potrebujeme dôverovať nášmu životu a vedieť, že nás čaká niečo lepšie. 


Pre bližšie informácie o konzultácii si môžeš pozrieť aj moju stránku


V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhaj kontaktovať http://matejmravec.sk/

Facebook: https://www.facebook.com/matej.mravec.547

Instagram: https://www.instagram.com/mravec.matej/

Podcast úspech, podnikanie, biznis, sieťový marketing je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.