Koľko ľudí ta musí mať rado, aby si sa prestal porovnávať ?
06:02

Koľko ľudí ta musí mať rado, aby si sa prestal porovnávať ?

06.08.2020

Každý človek má v sebe zakorenené 2 strachy: strach z opustenia a strach z neadekvátnosti, čiže strach z toho, že nie si dosť dobrý. Lenže ak sa nebudeš s nikým porovnávať, tak potom ako nemôžeš byť dosť dobrý ? Musíš s tým prestať ! 


V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím neváhajte kontaktovať:

Facebook: Matej Mravec

Instagram: mravec.mate

stránka: www.hungrymentality.sk

Podcast úspech, podnikanie, biznis, sieťový marketing je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.