3 otázky, ktoré si polož predtým ako začneš niekde pracovať
03:38

3 otázky, ktoré si polož predtým ako začneš niekde pracovať

16.07.2020

Štatistika hovorí, že 9 z 10 ľudí považujú svoju prácu za nezmyselnú a uvažujú nad zmenou povolania. Preto si polož tieto 3 otázky, predtým ako začneš niekde pracovať alebo ako sa pustíš do nejakého nového projektu.


V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím neváhajte kontaktovať:

Facebook: Matej Mravec

Instagram: mravec.mate

stránka: www.hungrymentality.sk

Podcast úspech, podnikanie, biznis, sieťový marketing je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.