Využi KORONU aby si sa stal LEPŠí !!!
09:13

Využi KORONU aby si sa stal LEPŠí !!!

18.04.2020

Najhoršia vec, ktorú môžeš urobiť je nič nerobiť. Neseď pred telkou ani  pred Netflixom, ale začni makať na svojich cieľoch a činnostiach. Máme  teraz možnosť staň sa lepší a silnejší v našich činnostiach, ktorým sa  budeme venovať, keď táto situácia prehrmí. Vieš si zároveň získať  náskok, pred tými, ktorí využívajú tento čas neproduktívne.    


Matej Mravec je košický podnikateľ, spíker a propagátor sieťového  marketingu.  

 Vízia: pomôcť 1 000 000 ľudom splniť si ich sen!    

 FACEBOOK: Matej Mravec  

 INSTAGRAM: mravecmatej 

  (v prípade akýchkoľvek otázok ma prosím neváhajte kontaktovať)  

www.hungrymentality.sk

Podcast úspech, podnikanie, biznis, sieťový marketing je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.