Ako docieliť aby bol rok 2021 lepší ako tento ?
18:54

Ako docieliť aby bol rok 2021 lepší ako tento ?

25.12.2020

Určite ste si už aj vy dali minulé roky predsavzatia.  Na tom nie je nič zlé, ale buďte k sebe úprimní a odpovedzte si: splnil som ich ? Dodržal som ich ? Cieľom nie je dávať si predsavzatia a obrovské ciele (ako mnohí speakri hovoria). Cieľom je naučiť sa plniť najskôr malé veci. Cieľom je získať vnútornú sebadisciplínu dotiahnuť veci do konca. Cieľom je stanoviť si cieľ, ktorý ma baví, napĺňa a chcem ho splniť pretože ma urobí šťatným. (a nie mojich kamošov a rodičov...) v tejto epizóde sa dozviete ako na to.  


Ak by ste mali akékoľvek otázky, tak ma neváhajte kontaktovať.

Môj facebook: https://www.facebook.com/matej.mravec...

instagram: https://instagram.com/mravec.matej?ig...

Podcast úspech, podnikanie, biznis, sieťový marketing je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.