Prečo sú ovocné raňajky najlepšie ? Rozhovor do rádia RTVS
03:44

Prečo sú ovocné raňajky najlepšie ? Rozhovor do rádia RTVS

28.11.2020

K tomu, aby sme mohli žiť život podľa svojich snov a využiť ho na maximum, potrebujeme byť aj v dobrej kondícii. V tejto krátkej epizóde vysvetľujem, prečo sú ovocné raňajky najlepšou vecou, ktorú môžete pre svoje zdravia urobiť. 

Ak by ste mali akékoľvek otázky, tak ma neváhajte kontaktovať.

Môj facebook: https://www.facebook.com/matej.mravec...

instagram: https://instagram.com/mravec.matej?ig...

web stránka: https://www.hungrymentality.sk/


Podcast úspech, podnikanie, biznis, sieťový marketing je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.