3 pravdidlá, vďaka ktorým môžete zarábať viac
05:06

3 pravdidlá, vďaka ktorým môžete zarábať viac

19.03.2020

Tieto tri pravidlá, keď implementujete do svojho života, tak zaručene  budete aj lepšie finančne ohodnotení. Urobte si aj to cvičenie, venujte  sebe 1 hodinu a zistite v čom ste dobrý a čo sú Vaše silné stránky. Na  základe toho skúste vytvoriť potrebu, staňte sa v tom profesionál a  buďte v tom nenahraditeľný.


 Ak chcete získať informácie o podnikaní, zdraví a aj o tom, že v čom  podnikám kliknite na stránku www.hungrymentality.sk   


Matej Mravec je košický podnikateľ, spíker a propagátor sieťového  marketingu. 

Vízia: pomôcť 1 000 000 ľudom splniť si ich sen!   

FACEBOOK: Matej Mravec 

INSTAGRAM: mravecmatej 

(v prípade akýchkoľvek otázok ma prosím neváhajte kontaktovať)

Podcast úspech, podnikanie, biznis, sieťový marketing je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.