Žijes s rodičmi? 31 rokov je priemerný vek vysťahovania sa
19:34

Žijes s rodičmi? 31 rokov je priemerný vek vysťahovania sa

29.02.2020

Som si istý, že máš svojich rodičov veľmi rád, ale asi by ťa nebavilo s nimi žiť do 31-tky. To už by sa patrilo mať aj vlastnú rodinu. Bohužiaľ toto je realita na Slovensku, ktorá postihne aj teba, ak sa nerozhodneš budovať si vedľajší príjem.


Ak chcete získať informácie o podnikaní, zdraví a aj o tom, že v čom  podnikám kliknite si na stránku

www.hungrymentality.sk

Matej Mravec je košický podnikateľ, spíker a propagátor sieťového  marketingu.

Vízia: pomôcť 1 000 000 ľudom splniť si ich sen!

FACEBOOK: Matej Mravec

INSTAGRAM: mravecmatej

(v prípade akýchkoľvek otázok ma prosím neváhajte kontaktovať)

Podcast úspech, podnikanie, biznis, sieťový marketing je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.