Motivácia na 99,999% nefunguje
06:33

Motivácia na 99,999% nefunguje

30.07.2020

Na motivačných prednáškach a seminároch sa hovorí, že môžeš zarábať koľko chceš a môžeš si splniť všetko po čom túžiš atď... ÁNO môžeš !!! Je to pravda! Ale pokiaľ tomu ty sám neuveríš a nestaneš sa tou osobou, ktorá by to mohla dokázať, tak je to len úbohá motivácia z vonku. Je to iba vôľa a to je vyčerpateľný zdroj energie. Technicky ak robíš svoju túžbu a vášeň, tak nepotrebuješ byť do nej motivovaný.


V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím neváhajte kontaktovať:

Facebook: Matej Mravec

Instagram: mravec.mate

stránka: www.hungrymentality.sk

Podcast úspech, podnikanie, biznis, sieťový marketing je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.