Koľko som zarobil za 1. rok v MLM ?
15:12

Koľko som zarobil za 1. rok v MLM ?

03.09.2020

v Podcaste hovorím presnú sumu. Hovorím to preto, pretože chcem dokumentovať svoju cestu. Môj názor je ten, že na peniaze by sme mali hľadieť z dlhodobého hľadiska a na to čo danou prácou získame z krátkodobého. To mi presne dal môj 1. rok v MLM. Viem, že tie vedomosti mi zarobia o pár rokov kľudne aj 100-násobok.


Ak máš nejaké otázky kľudne mi napíš a pýtaj sa.

Budem rád ka ma podporíš aj na Instagrame - mravec.matej

moja stránka - www.hungrymentality.sk

Podcast úspech, podnikanie, biznis, sieťový marketing je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.