"nechám to na zajtra" - ako začať robiť veci HNEĎ
03:52

"nechám to na zajtra" - ako začať robiť veci HNEĎ

29.04.2020

Ak odsúvate svoje plány a činnosti, ktoré musíte urobiť, tak klamete len  a len samého seba. Čím viac danú činnosť odsúvate, tak vo Vás to  spôsobuje váhanie a váhanie spôsobuje utrpenie. Ľudia čakajú na  perfektnú chvíľu, ale tá nebude nikdy... stať sa môže všetko a my nie  sme schopní na 100% eliminovať možne riziko, pretože niektoré okolnosti  jednoducho nevieme ovplyvniť. Musíme urobiť prvý krok a ostatné riešiť  "za jazdy"     Matej Mravec je košický podnikateľ, spíker a propagátor sieťového  marketingu. 

 Vízia: pomôcť 1 000 000 ľudom splniť si ich sen! 

 FACEBOOK: Matej Mravec  

INSTAGRAM: mravecmatej  

 (v prípade akýchkoľvek otázok ma prosím neváhajte kontaktovať)

 www.hungrymentality.sk

Podcast úspech, podnikanie, biznis, sieťový marketing je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.