3 kroky ako dosiahnuť úspešný predaj
08:21

3 kroky ako dosiahnuť úspešný predaj

18.07.2020

2 ľudia sa snažia predať auto. Prvý je totálne naučený všetky parametre, krútiaci moment, výkon, brzdy, kone, dezén atď... a všetko to vysype na zákazníka. Druhý predajca otvorí dvere do auta a nechá tam zákazníka sadnúť. Potom ho zoberie na skúšobnú jazdu, povie mu nech dupne na plyn nech cíti tú silu, potom nech dupne na brzdy atď.. ktorý z nich má väčšiu šancu na úspech ? Emócie predávajú !


V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím neváhajte kontaktovať:

Facebook: Matej Mravec

Instagram: mravec.mate

stránka: www.hungrymentality.sk

Podcast úspech, podnikanie, biznis, sieťový marketing je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.