Strach zatvára ľudom ústa - 2 spôsoby ako sa ho zbaviť
06:26

Strach zatvára ľudom ústa - 2 spôsoby ako sa ho zbaviť

30.03.2020

2 spôsoby ako sa zbaviť STRACHU

Jediná vec, ktorá  trvalo odbúra strach je AKCIA. 90% vecí, ktorých sa my obávame sa nikdy  nestane. Každý z nás sa niečoho bojí, ale stále si položte otázku čo  môžete získať tým, že ten strach prekonáte. URČITE TO STOJÍ ZA TO. Ak vy  prekonáte strach raz, tak druhýkrát už bude oveľa menší a viete sa ho  zbaviť úplne natrvalo.


Matej Mravec je košický podnikateľ, spíker a propagátor sieťového marketingu. 

Vízia: pomôcť 1 000 000 ľudom splniť si ich sen! 

  FACEBOOK: Matej Mravec

 INSTAGRAM: mravecmatej 

(v prípade akýchkoľvek otázok ma prosím neváhajte kontaktovať)

www.hungrymentality.sk

Podcast úspech, podnikanie, biznis, sieťový marketing je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.