­čôŤAko vymyslie┼ą n├ípad na podnikanieÔŁô
15:04

­čôŤAko vymyslie┼ą n├ípad na podnikanieÔŁô

25.12.2019

Ak chce┼í za─Źa┼ą podnika┼ą, tak nemus├ş┼í ma┼ą prelomov├Ż n├ípad. Sta─Ź├ş ti ├║plne oby─Źajn├Ż n├ípad (napr├şklad kaviare┼ł), ale to ─Źo tvoje podnikanie urob├ş ├║spe┼ín├ę je REALIZ├üCIA. 

Ak chcete z├şska┼ą inform├ície o podnikan├ş,  o zdrav├ş a aj o tom, ┼że v ─Źom  podnik├ím, kliknite si na str├ínku

www.hungrymentality.sk

Matej Mravec je ko┼íick├Ż podnikate─ż, sp├şker a propag├ítor sie┼ąov├ęho  marketingu.

V├şzia: pom├┤c┼ą 1 000 000 ─żudom splni┼ą si ich sen!

FACEBOOK: Matej Mravec

INSTAGRAM: mravecmatej

(v pr├şpade ak├Żchko─żvek ot├ízok ma pros├şm nev├íhajte kontaktova┼ą)

Podcast ├║spech, podnikanie, biznis, sie┼ąov├Ż marketing je vlo┼żen├Ż na t├║to str├ínku z otvoren├ęho informa─Źn├ęho zdroja RSS. V┼íetky inform├ície, texty, predmety ochrany a ─Ćal┼íie metad├íta z informa─Źn├ęho zdroja RSS s├║ majetkom autora podcastu a nie s├║ vlastn├şctvom prev├ídzkovate─ża Podmaz, ktor├Ż ani nevytv├íra ani nezodpoved├í za ich obsah podcastov. Ak m├í┼í za to, ┼że podcast poru┼íuje pr├íva in├Żch os├┤b alebo pravidl├í Podmaz, m├┤┼że┼í nahl├ísi┼ą obsah. Ak je toto tvoj podcast a chce┼í z├şska┼ą kontrolu nad t├Żmto profilom klikni sem.

Kateg├│rie: Ekonomika a podnikanie
×
N├í┼í web pou┼ż├şva cookies, ktor├ę s├║ potrebn├ę pre spr├ívne fungovanie a skvalit┼łovanie jeho slu┼żieb, bez osobnej identifik├ície jednotliv├Żch pou┼ż├şvate─żov. Pri pou┼ż├şvan├ş n├í┼ího webu v┼íak m├┤┼żu na┼íi partneri vyu┼ż├şva┼ą cookies, ktor├ę s├║ personalizovan├ę, ale iba v pr├şpade ak ste im u┼ż tak├Żto s├║hlas udelili. Chcem vedie┼ą viac.