Nikdy nedosiahneš to čo chceš pokiaľ... zmena zvnútra navonok
07:28

Nikdy nedosiahneš to čo chceš pokiaľ... zmena zvnútra navonok

27.07.2020

Mať vysoké ciele je super a určite je to potrebné. Lenže ten cieľ nikdy nesplníš, pokiaľ ty vo svojej identite nie si ten človek, ktorý by ho mohol splniť. Ak má niekto vo svojej identite zakorenené nesprávne presvedčenia, bloky, limitujúce myšlienky a zlozvyky, tak s takouto východiskovou pozíciou nemôže pracovať. Najprv sa musíš zmeniť zvnútra (ciže byť) a až potom robiť.


V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím neváhajte kontaktovať:

Facebook: Matej Mravec

Instagram: mravec.mate

stránka: www.hungrymentality.sk

Podcast úspech, podnikanie, biznis, sieťový marketing je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.