❌KEDY a PREČO sa ľudia vysmievajú ?
16:34

❌KEDY a PREČO sa ľudia vysmievajú ?

29.02.2020

Ak sa ti tvoj "najlepší" kamarát smeje za to, čo robíš, tak to nie je najlepší kamarát. Pravý kamoš ťa má podporiť a byť ti oporou vo všetkom čo robíš. Preto ťa nesmie odradiť ak sa ti niekto posmieva. Teba musí zaujímať čo o tebe hovoria úspešní ľudia, ľudia ktorí sú tam, kde chceš byť aj ty a nie to, čo o tebe hovoria ľudia, ktorí sa flákajú a žijú štýlom "love friday hate monday" 


Ak chcete získať informácie o podnikaní,  o zdraví a aj o tom, že v čom  podnikám, kliknite si na stránku

www.hungrymentality.sk

Matej Mravec je košický podnikateľ, spíker a propagátor sieťového  marketingu.

Vízia: pomôcť 1 000 000 ľudom splniť si ich sen!

FACEBOOK: Matej Mravec

INSTAGRAM: mravecmatej

(v prípade akýchkoľvek otázok ma prosím neváhajte kontaktovať)

Podcast úspech, podnikanie, biznis, sieťový marketing je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.