Ako začať podnikať v mladom veku
14:58

Ako začať podnikať v mladom veku

13.05.2020

Matej Mravec je košický podnikateľ, speaker a propagátor sieťového marketingu. Projekt na ktorom pracuje má za cieľ pomôcť 1 000 000 ľudom splniť si ich sen. Ak chcete vedieť viac o tomto projekte: 


www.hungrymentality.sk 

alebo

Facebook: Matej Mravec
Instagram: mravecmatej
YouTube: Matej Mravec

Podcast úspech, podnikanie, biznis, sieťový marketing je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.