Si priemerom 5 ľudí, s ktorými sa najviac stretávaš
09:34

Si priemerom 5 ľudí, s ktorými sa najviac stretávaš

29.02.2020

Tvoje okolie má ohromnú silu! Formuje ťa tom s kým sa stretávaš, čo pozeráš a čo počúvaš. Má to vplyv na to, aké máš myšlienky, čiže priamo to ovplyvňuje aj tvoje činy. Hovorí sa, že dokonca aj to koľko zarábaš je priemerný plat 5 ľudí, s ktorými sa najčastejšie stretávaš.


Ak chcete získať informácie o podnikaní, zdraví a aj o tom, že v čom  podnikám kliknite si na stránku 

www.hungrymentality.sk

Matej Mravec je košický podnikateľ, spíker a propagátor sieťového  marketingu.

Vízia: pomôcť 1 000 000 ľudom splniť si ich sen!

FACEBOOK: Matej Mravec

INSTAGRAM: mravecmatej

(v prípade akýchkoľvek otázok ma prosím neváhajte kontaktovať)

Podcast úspech, podnikanie, biznis, sieťový marketing je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.