BUBO cestovanie: Madagaskar

10.04.2019
Aký je ostrov, ktorému vládol kráľ Móric Beňovský? Čo sú baobaby a odkiaľ sa vzali? Čím zaujmú mestá ako Antananarivo, Ambositra, Tulear či Ilakaka? Zo suchých hôr do šťavnatozelených dažďových pralesov, orchidee, modrooký lemur, chameleóny a panenské vodopády. O jedinečnej krajine na obratníku kozorožca vám porozpráva František Kekely.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK