Týždeň s .týždňom: Jankovskej stále nejasný osud a Harabinova Vlasť

04.10.2019
Počas uplynulého týždňa sa na scéne objavila ďalšia konverzácia Mariana Kočnera cez aplikáciu Threema s bývalou štátnou tajomníčkou Monikou Jankovskou. Navyše sudca Štefan Harabin oznámil vznik novej politickej strany s názvom Vlasť a naďalej sa rozpadá opozičná strana SaS. V tejto epizóde si Eugen Korda pozval do štúdia svojich kolegov Martina Mojžiša, Michala Magušina, Michala Oláha a Šimona Jeseňáka. Spolu hovorili o tom: - v akom štáte žijeme, keď sú najvyšší politici a sudcovia schopní klamať v priamom prenose - čo bude ďalej s Monikou Jankovskou - či je nová politická strana Štefana Harabina hrozbou pre Slovensko - prečo sa nám pred očami rozpadá opozičná strana SaS. Komentár k zverejnenej konverzácii medzi Marianom Kočnerom a Monikou Jankovskou pridal aj Peter Zajac. O Súdnej rade SR, jej činnosti a o tom, ako mienia naložiť s bývalou štátnou tajomníčkou Monikou Jankovskou sa Eugen Korda rozprával s jej členom Pavlom Žilinčíkom. Prajeme príjemné počúvanie!

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK