.blížni Michala Oláha: Adopcia: Srdce má byť farboslepé

10.04.2019
Diskusia s adoptívnymi rodičmi, ktorých srdce bolo pri výbere dieťaťa farboslepé, ich skúsenosti s náhradným rodičovstvom, predsudkoch a vzťahoch k deťom, ktoré sú v niečom iné. Diskutujú: Marek Roháček - riaditeľ OZ Návrat Karol Sudor - novinár Denníka N Lucia Piussi - speváčka v kapele Živé kvety a dramaturgička .klubu pod lampou Pišta Vandal Chrappa - slovenský spevák v kapele Čad a náboženský redaktor Slovenského rozhlasu

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK