Týždeň s .týždňom: V parlamente sa črtá divná koalícia, Kotleba sa vyhýba súdu

15.05.2020
V aktuálnej epizóde podcastu Týždeň s .týždňom sa Eugen Korda rozprával o udalostiach posledných dní s kolegami Marínou Gálisovou, Martinom Mojžišom, Michalom Magušinom, Michaom Oláhom, Antonom Vydrom a Šimonom Jeseňákom. V podcaste diskutovali o týchto témach: Kotleba sa vyhýba súdnemu pojednávaniu, vyhovára sa na parlament. Mamojka skončil na Ústavnom súde. Konečne. Poslanci neprijali správu ombudsmanky. Črtá sa v parlamente divná koalícia? Pripomíname si 100. výročie narodenia Jána Pavla II. V čom bol kľúčový? Policajti údajne zbili deti z rómskej osady v Krompachoch, tvrdeniam detí nikto neverí. Prečo policajný prezident klame?

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK