.glóbus: Hrozí Európe ďalšia miliónová vlna utečencov alebo nás Turci len strašia a vydierajú?

06.03.2020
Pravidelná diskusná relácia so zaujímavými hostkami a hosťami o zahraničnopolitických témach, ktoré trápia svet a Slovensko v ňom. *** Lucia Yar, novinárka, politologička a analytička z Euractiv.sk Zuzana Števulová, právnička, expertka na azylové právo a pomoc utečencom Michal Oláh, redaktor časopisu .týždeň *** Turecko otvorilo utečencom hranice s Európou. Množia sa obavy z migračnej krízy, akú sme zažili v roku 2015. O čo ide Erdoganovi, ako pomôcť Grécku a vie EÚ, čo treba robiť? V sýrskom Idlibe hrozí humanitárna katastrofa. Aký je život v utečeneckom tábore a pomohlo by prerozdelenie žien a detí?

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK