Týždeň s .týždňom: Čo sa môže skrývať za Kotlebovým uchvátením moci v strane
54:38

Týždeň s .týždňom: Čo sa môže skrývať za Kotlebovým uchvátením moci v strane

22.01.2021
Účinkujú: Štefan Hríb, Marína Gálisová, Martin Mojžiš, Šimon Jeseňák, Michal Oláh, Eugen Korda Témy: Matovič premenoval celoplošné testovanie cudzím slovom Čo sa môže skrývať za Kotlebovým uchvátením moci v strane Čaká nás nová Amerika

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.