.glóbus: Aká bude EÚ bez Veľkej Británie a aké sú ponaučenia z brexitu?

31.01.2020
Pravidelná diskusná relácia so zaujímavými hostkami a hosťami o zahraničnopolitických témach, ktoré trápia svet a Slovensko v ňom. *** Hostia diskusie: Miriam Lexmann, politička (KDH), zvolená poslankyňa Európskeho parlamentu Kamil Draganovský, právnik a publicista, ktorý sa venuje téme brexitu Zuzana Podracká, výskumníčka programu Budúcnosť Európy v think-tanku GLOBSEC Policy Institute *** Po 47 rokoch Spojené kráľovstvo opúšťa Európsku úniu. Kto bude komu chýbať viac? Ako sa zmenia naše vzťahy? Ozdraví brexit britskú demokraciu a zjednotí EÚ? Vydrží jednota Veľkej Británie alebo sa Škóti odtrhnú?

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK