Týždeň s .týždňom s Eugenom Kordom: Kotleba je majster sveta v klamstvách

10.05.2019
Dnes si Eugen Korda v zhodnotení udalostí posledných dní zavolal do štúdia: - Filipa Minicha, ktorý hovoril o Dankovej návšteve v Rusku - Matúša Baňoviča, ktorý spoločne s Filipom Minichom boli na mítingu ĽSNS - Matúša Dávida, ktorý sledoval konlikt medzi Hamasom a Izraelom - Dominika Harmana, ktorý bol na sneme Progresívneho Slovenska

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK