.glóbus: Dezinformácie, hoaxy, fake news: Vyhráva ešte pravda?
01:59:51

.glóbus: Dezinformácie, hoaxy, fake news: Vyhráva ešte pravda?

21.06.2018
Pravidelná diskusná relácia so zaujímavými hostkami a hosťami o zahraničnopolitických témach, ktoré trápia svet i Slovensko v ňom. *** Hostia: Tomáš Prokopčák, zástupca šéfredaktorky denníka SME Daniel Milo, analytik a odborník na extrémizmus z GLOBSEC Policy Institute Miloš Gregor, politický analytik a spoluautor "Nejlepší knihy o fake news" Vladimír Šnídl, reportér Denníka N a autor knihy "Pravda a lož na Facebooku" *** Sociálna sieť Twitter dočasne zablokovala odkazy na slovenské a české dezinformačné weby. Bolo to správne rozhodnutie? Konšpiračným médiám už poskytli rozhovory aj niektoré elity politického či kultúrneho života. Nehrozí v našej spoločnosti legitimizácia šírenia poloprávd, bludov, nenávisti? A ako znie ideálny recept na hľadanie pravdy a faktov?

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.