Ako sa nenechať zmanipulovať volebnou kampaňou

04.02.2020
Čo si všímať na politikoch pred voľbami a po voľbách? Diskusia Transparency Interantional Slovensko moderovaná Zuzanou Kovačič Hanzelovou. *** Hostia: -Gabriel Šípoš, riaditeľ Transparency International Slovensko; -Michal Vašečka, programový riaditeľ Bratislava Policy Institute; -Miriama Letovanec, riaditeľka Implementačnej jednotky Úradu vlády SR.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK