Nie tak rýchlo s Michalom Trubanom o tom, ako predať vlastnú firmu

20.06.2019
Prvý hosť nového podcastu Nie tak rýchlo bol Michal Truban. Nie tak rýchlo je náš prvý long form podcast, ktorý je zameraný na business a podnikateľské prostredie a príbehy ľudí v ňom. Je práve o tých, ktorí sú zaujímaví nielen veľkými úspechmi, ale aj svojou vytrvalosťou a pevnými hodnotami. V tejto epizóde sme sa s Michalom Trubanom rozprávali o budovaní, ale najmä predaji Websupportu. Ako dlho trvá predaj firmy? Kedy človek vie, že kupujúci nenechal ‘žiaden milión na stole’ a cena za firmu je na maxime? A nebáli sa zamestnanci Websupportu po predaji o svoju prácu? Prajeme vám zmysluplné počúvanie.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK