.homo Parens: Digitálne deti – ako nájsť rozumnú mieru

02.07.2019
Digitálne technológie sú už pevnou súčasťou našich životov. Ale nakoľko by mali byť súčasťou životov našich detí? Vypočuje si diskusiu Veroniky Pizano o tom od akého veku ich s nimi oboznamovať, v akej miere a ktoré hry či aplikácie s nimi riešiť? Hostia: Silvester Bučko – Vĺčatá.sk Zuzana Jandová – klinická logopedička

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK