Týždeň s .týždňom: Británia si zvolila, slovenská kampaň zasiahla aj škôlkarov

13.12.2019
Veľká Británia má za sebou historické voľby, v ktorých vyhrali konzervatívci. Robert Fico zverejnil predvolebné video zo škôlky, ktoré je nielen neetické, ale aj veľmi zvláštne a vyšiel aj nový prieskum, ktorý ukázal stabilitu Smeru aj ĽSNS, posilnenie Obyčajných ľudí aj kolísanie menších strán. V aktuálnej epizóde podcastu Týždeň s .týždňom sa Eugen Korda rozprával s Michalom Magušinom, Šimonom Jeseňákom, Tomášom Madleňákom, Martinom Vančom, Matúšom Dávidom a Filipom Minichom a hovorili spolu o: ​ - videu, v ktorom Fico prirovnáva opozičných lídrov k malým škôlkarom a zosmiešňuje každého, okrem Harabina a Kotlebu - demisii ministerky Kalavskej, ktorá síce robila dobrú robotu, ale politika jej nesadla. - výsledkoch najnovšieho prieskumu, ktorý ukázal stabilitu Smeru aj ĽSNS a neistotu malých strán. - tom, či je väčším povolebným nebezpečenstvom Marian Kotleba, alebo Boris Kollár. - tom, ako dopadli „brexitové voľby“ vo Veľkej Británii. Podcast Týždeň s .týždňom nájdete vo svojich podcastových aplikáciách na kanáli „.týždeň podcast“ rovnako ako naše ostatné relácie.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK