Týždeň s .týždňom: Fico pomenoval svojich zradcov a pripitý Babiš láka Slovákov na dovolenku

19.06.2020
Čo si myslia farmári na východe Slovenska o potravinovej sebestačnosti? Pellegriniho klubová jedenástka vyráža do boja aj s Robertom Ficom. Priama odnož Smeru sa tvári, že nemá s niekdajšou najsilnejšou stranou nič spoločné. Aj keď sa z nich práve počas spolupráce s Ficom stali milionári. v aktuálnej epizóde podcastu Týždeň s .týždňom sa Eugen Korda rozprával o udalostiach posledných dní s kolegami Martinom Mojžišom, Šimonom Jeseňákom, Marínou Gálisovou, Mariannou Sádeckou, Filipom Vačkom a Antonom Vydrom. V podcaste diskutovali o týchto témach: -Robert Fico označkoval zradcov. Na tlačovej besede sa vyjadril k svojmu niekdajšiemu princovi, Petrovi Pellegrinimu, -Čo je potravinová sebestačnosť a je na Slovensku reálna? -Pripitý Andrej Babiš volal s pohárom vína v ruke Slovákov na návštevu do susednej republiky, -Sme rodina mieša karty. Systematicky dosadzuje na dôležité posty svojich ľudí. Dalo by sa hovoriť o vzostupe lídra strany, Borisa Kollára. Podcast Týždeň s .týždňom nájdete vo svojich podcastových aplikáciách na kanáli „.týždeň podcast“, rovnako ako naše ostatné relácie.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK