.glóbus: Maďarsko bez cenzúry: Skutočné príbehy o (ne)slobode Orbánovho režimu
02:02:36

.glóbus: Maďarsko bez cenzúry: Skutočné príbehy o (ne)slobode Orbánovho režimu

15.02.2019
Pravidelná diskusná relácia so zaujímavými hostkami a hosťami o zahraničnopolitických témach, ktoré trápia svet a Slovensko v ňom. *** Hostia: Rastislav Káčer – diplomat, analytik, šéf GLOBSEC-u a bývalý veľvyslanec SR v Maďarsku Zsolt Gál – politológ FiF UK v Bratislave a člen prípravného výboru strany Magyar-Maďarské Fórum Peter Morvay – novinár a komentátor Denníka N Tomáš Strážay – analytik Slovenskej spoločnosti pre zahraničnú politiku (SFPA) *** Maďarsko sa za mojej vlády postavilo na nohy, chváli sa premiér Viktor Orbán. Novinári, aktivisti, sudcovia či vedci však museli pred jeho režimom pokľaknúť. Podľahli Maďari strachu a vymenili slobody za hospodársky rast? Sú všetky Orbánove plány nebezpečné? Aký silný má vplyv a kam unáša Maďarsko?

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.