Týždeň s .týždňom: Skladáme sa na mizerné fungovanie poistovne a Matovičov atómový kufrík
58:23

Týždeň s .týždňom: Skladáme sa na mizerné fungovanie poistovne a Matovičov atómový kufrík

20.11.2020
V podcaste môžerte počuť Marínu Gálisovú, Šimona Jeseňáka, Martina Mojžiša a Eugena Kordu. Rozprávali sme sa aj o týchto témach: - Gratulujeme Alžbete II. a princovi Filipovi, že vydržali spolu 73 rokov - Atómový kufrík Igora mMatoviča nefunguje tak ako si predstavoval - Kandidáti na generálneho prokurátora sa snažia poslancov presvedčiť, že práve oni sú najdôveryhodnejší a najkompetentnejší - Prečo sa musíme skladať na mizerné fungovanie Všeobecnej zdravotnej poisťovne. - Robert Fico sa aj slamky chytá - teda výročia pádu komunizmu.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.