František Mikloška a Peter Zajac vyzývajú poslancov aby neschválili zákon o výnimočnom stave
09:08

František Mikloška a Peter Zajac vyzývajú poslancov aby neschválili zákon o výnimočnom stave

16.12.2020
František Mikloško dokonca celkom nečakane vyhlásil, že v tomto prípade stojí na strane opozície. Obaja si myslia, že zákon je veĺmi zlý a v budúcnosti môže znamenať významné obmedzenie práv slovenských občanov.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.