.glóbus & Jeden svet: Za Olega Sencova
01:48:01

.glóbus & Jeden svet: Za Olega Sencova

13.10.2018
Pravidelná diskusná relácia so zaujímavými hostkami a hosťami o zahraničnopolitických témach, ktoré trápia svet i Slovensko v ňom. *** Hostia: Jana Bučka - herečka, režisérka a dokumentaristika. Jefim Fištejn - politický komentátor, novinár a esejista. Alexander Duleba - riaditeľ Slovenskej spoločnosti pre zahraničnú politiku (SFPA) *** Vzali mu vlasť, nanútili občianstvo a nespravodlivo uväznili na Sibíri. Nebyť ruskej okupácie Ukrajiny a anexie polostrova Krym, ukrajinský režisér Oleg Sencov by od polovice mája do začiatku októbra nedržal protestnú hladovku. Ak by umrel, bola by to aj naša vina. Ako mu pomôcť? Byť znepokojený už nestačí. Zachráňme ho! Platforma Slovensko a Česko za Olega Sencova spustila kampaň #FreeOlegSentsov. Máme odvahu povedať pravdu o ruskej agresii? A aký je odkaz Olega Sencova pre súčasný svet?

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.