Týždeň s .týždňom: Fico s Pellegrinim dávajú prednosť pred našimi životmi svojim percentám
48:09

Týždeň s .týždňom: Fico s Pellegrinim dávajú prednosť pred našimi životmi svojim percentám

25.06.2021
Sudca Najvyššieho súdu Peter Paluda debatoval v relácii .pod lampou. Konečne sa našiel sudca, ktorý bol ochotný rozprávať o svojich rozhodnutiach. Treba len dúfať, že ho budú nasledovať aj ostatní sudcovia a sudkyne, pretože by to prospelo nám občanom aj súdom, ktorých dôveryhodnosť je mizivá. To, čo predvádza Pellegrini a Fico ohrozuje zdravie mnohých ľudí. Dávajú prednosť pred našimi životmi svojim percentám. Aj tieto udalosti sme rozoberali s kolegami v novom vydaní podcastu Týždeň s .týždňom. V aktuálnej epizóde podcastu Týždeň s .týždňom sa Eugen Korda rozprával o udalostiach posledných dní s kolegami Marínou Gálisovou, Jurajom Petrovičom, Martinom Mojžišom, Štefanom Hríbom, Šimonom Jeseňákom. V podcaste si vypočujete: Kedy budú sudcovia komunikovať verejne s verejnosťou? Fico s Pellegrinim dávajú prednosť pred našimi životmi svojim percentám, prečo to robia? Prečo nezatracovať našich futbalistov.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.