Chvála Bláznovstva Alebo Elling A Kjell Bjarne�

04.06.2020
Podľa románu Ingvara Ambjornsena Pokrvní bratia. Čítajú Richard Stanke, Juraj Hrčka, Richard Autner a Dominika Žiaranová. Spoznajte Nórsko a jeho kultúru. Program na celý týždeň pre deti aj dospelých. „Dielo prekladateľa Petra Kerlika bolo použité s láskavým súhlasom nositeľov práv. Súhlasy na použitie sprostredkovala LITA, autorská spoločnosť. Vzhľadom na aktuálnu mimoriadnu situáciu boli tieto súhlasy poskytnuté bezodplatne. #kolegiaLITA“

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK