.glóbus: Päť scenárov pre strednú Európu: Ako zabrániť únosu Vyšehradskej štvorky?
01:16:10

.glóbus: Päť scenárov pre strednú Európu: Ako zabrániť únosu Vyšehradskej štvorky?

16.11.2018
Pravidelná diskusná relácia so zaujímavými hostkami a hosťami o zahraničnopolitických témach, ktoré trápia svet i Slovensko v ňom. *** Hostia: Magda Vášáryová – bývalá diplomatka, politička a veľvyslankyňa v Poľsku Tomáš Strážay – analytik, expert na vývoj spolupráce v strednej Európe, SFPA *** Česku vládne trestne stíhaný miliardár s podporou komunistov. Z Maďarska či Poľska sa vytrácajú hodnoty právneho štátu a silnejú protieurópske nálady. S víziou neliberálnej demokracie koketujú aj nacionalisti na Slovensku. Množia sa útoky proti novinárom, lož vyslovená politikmi vyhráva nad faktmi. Kam populisti unášajú strednú Európa? Hrozí regiónu štiepenie a bezpečnostné vákuum? A bude Vyšehradská štvorka existovať aj v roku 2025?

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.