.koncert: Andrea Bučko a Dominika Kavaschová

30.04.2020
V tomto, pre nás všetkých náročnom období, kedy sme vzdialení jeden od druhého, Slovenský inštitút v Ríme presúva svoju činnosť do online priestoru a prináša slovenskú kultúru a umenie priamo do Vašich domovov a domovov jej priaznivcov v Taliansku a v ďalších krajinách v zahraničí. V tomto duchu znel aj koncert slovenskej umelkyne Andrey Bučko spolu so špeciálnou hosťkou Dominikou Kavaschovou. Koncert odohrali v .klube pod lampou.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK