Týždeň s .týždňom: Čo urobí koronavírus so slovenskou ekonomikou a väzobne stíhaní sudcovia

13.03.2020
V najnovšej epizóde podcastu Týždeň s .týždňom sa venujeme aktuálnej situácii na Slovensku v spojitosti s koronavírusom. Zároveň sa deje ďalšia veľmi dôležitá vec – NAKA zadržala prominentných sudcov, niektorí zostávajú stíhaní vo väzbe.Eugen Korda sa s kolegami Šimonom Jeseňákom, Michalom Oláhom a Martinom Mojžišom bavili aj o tom, čo si myslí o opatreniach Slovenska voči koronavírusu profesor Vladimír Krčméry? budúca vláda stále rokuje o svojom vzniku. Peter Pellegrini a Igor Matovič sa cez médiá napádajú. aký dopad bude mať koronavírus na slovenskú ekonomiku? elitní policajti zadržali sudcov. Väzobne stíhaní zostávajú štyria. Podcast Týždeň s .týždňom nájdete vo svojich podcastových aplikáciách na kanáli „.týždeň podcast“, rovnako ako naše ostatné relácie.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK