Týždeň s .týždňom: O Pellegriniho novej strane a voľbe generálneho prokurátora

05.06.2020
Peter Pellegrini začal nechutnú hru s krátkou pamäťou voličov a predvádza, ako sa z čerta môže stať anjel s nepoškvrnenou minulosťou. Politici posledný týždeň intenzívne riešili prípadnú zmenu zákonov, aby sa generálny prokurátor mohol stať aj človek, ktorý pred tým na prokuratúre nepôsobil.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK