.glóbus: S Naďom a Štefunkom o plánoch, ako opraviť zahraničnú politiku Slovenska

26.02.2020
Pravidelná diskusná relácia so zaujímavými hostkami a hosťami o zahraničnopolitických témach, ktoré trápia svet a Slovensko v ňom. *** Ivan Štefunko, podpredseda hnutia Progresívne Slovensko, kandidát vo voľbách do NR SR za PS/Spolu Jaroslav Naď, tieňový minister obrany, expert na obranu a bezpečnosť, kandidát vo voľbách do NR SR za OĽaNO *** Slovensko je na križovatke. Voľby rozhodnú aj o smerovaní našej krajiny v zahraničí. Ako sa udržať na Západe? Prečo potrebujeme EÚ a NATO? Je pre nás V4 užitočná? Ako viesť dialóg s Ruskom a Čínou? Kto nás ťahá na Východ a kto by mal byť novým šéfom diplomacie, aby sme vo svete viac neblúdili?

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK