.diskusia: Existuje pre deti v generačnej chudobe cesta von?
43:19

.diskusia: Existuje pre deti v generačnej chudobe cesta von?

02.12.2018
Ak sa narodíte do generačnej chudoby veľmi pravdepodobne budete zle prospievať v škole. Podľa prieskumov pripravenosť detí na školu vzniká v období raného detstva. Projekt Omama sa zameriava práve na túto skupinu. Vypočujte si diskusiu s jeho tvorcami, realizátormi a podporovateľmi. Hostia: Monika Podolinská, mentorka Pavel Hrica, riaditeľ OZ Cesta von Sandra Giňová, OMAMA v OZ Cesta von

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.