Týždeň s .týždňom s Eugenom Kordom: Omámený Danko, európske plátené tašky a ochranka pre Fica

17.05.2019
Dnes si Eugen Korda v zhodnotení udalostí posledných dní zavolal do štúdia: - Dominika Harmana, ktorého si vzal na paškál Andrej Danko - Matúša Baňoviča, ktorý s Filipom Minichom v Banskej Bystrici navštívil roadshow k eurovoľbám - stredoškolskú stážistku Dominiku Hvorkovú, ktorej sa najviac dotkol prieskum volebných preferencií medzi stredoškolákmi - Matúša Dávida, ktorý sleduje protesty u českých susedov Príjemné počúvanie! A ako vždy, ak máte pripomienky a návrhy na zlepšenie, napíšte nám prosím na harman@tyzden.sk - ďakujeme.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK