Týždeň v .týždni s Eugenom Kordom: Fico šiel na medvede a Ukrajina má nového prezidenta

26.04.2019
V tejto pravidelnej piatkovej relácii sa stretnú naši redaktori, aby okomentovali najdôležitejšie udalosti uplynulých dní. Jeden z nás bude vždy v úlohe moderátora a väčšinou, ak nie vždy, táto úloha padne na Eugena Kordu. Podcast Týždeń v .týždni nájdete vo svojich podcastových aplikáciách, zatiaľ na kanály „podcasty .týždň“a rovnako, ako naše ostatné relácie. Časom pribudne aj samostatný kanál. V prvej epizóde si Eugen zavolal do štúdia troch kolegov: Matúša Dávida, Michala Magušina a Dominika Harmana. Rozprávali sa o: Nezvestnom Ficovi Sledovaní novinárov Novom ukrajinskom prezidentovi Odvážnych plánoch v zdravotníctve Šéfovi Pôdohospdárskej Platobnej Agentúry, ktorý priznal, že PPA porušila zákon Aj o biblickom pôvode priezviska jedného z našich redaktorov :)

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK