.blížni s Hroboňom a Pastirčákom: Kresťanstvo v čase pandémie

27.04.2020
Ako biblicky odpovedať na chorobu? Čo si myslia evanjelický biskup s farárom Cirkvi bratskej o slovenskom katolicizme a výzvach pápeža Františka? Dá sa zvyknúť na bolesť a smrť? Ako sa má správať správny kresťan v čase pandémie? Aká je úloha cirkví v tejto dobe? Čelia tradičné kresťanské cirkvi existenčnej kríze? Čo si myslia o presadzovaní kresťanských ideí politickou mocou? Kde dnes hľadať nádej? *** Hostia: Ján Hroboň, evanjelický biskup Daniel Pastirčák, kazateľ Cirkvi bratskej a spisovateľ *** Veľmi nám pomôžete, ak si zakúpite virtuálnu vstupenku na tento program, podporíte tak budúce fungovanie .klubu pod lampou https://tootoot.fm/en/events/5e6e465c510b3b01480ae38b. Diskusia je súčasťou nášho LIVE stream programu .klubu pod lampou. Celý program nájdete https://www.tyzden.sk/klubpodlampou/.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK