Týždeň s .týždňom: Celé Slovensko počúva Gorilu aj Trnku, všetko musí byť vyšetrené

18.10.2019
Tento týždeň sa v slovenskom éteri ocitli nahrávky, ktoré by sme mohli počúvať niekoľko dní. Všetci sme počúvali ako Kočner kričí po Trnkovi a bavia sa o vydieraní Haščáka aj o kupovaní hlasov poslancov a po rokoch sa objavila nahrávka Gorily, v ktorej sa zas s Haščákom bavia viacerí politici. Eugen Korda si na nahrávanie tejto epizódy pozval Martina Mojžiša, Matúša Dávida a Michala Magušina a do podcastu sa zapojil aj Štefan Hríb či Michal Oláh. Bavili sa spolu: - O nahrávke podnikateľa Mariana Kočnera s bývalým generálnym prokurátorom Dobroslavom Trnkom a reakcii prokurátorského stavu na ňu - O nahrávke Gorily, ktorá síce nie je len o Ficovi, no stále sa ho týka a celá potrebuje byť vyšetrená - O osude chlapca, ktorý potreboval opätovnú neurochirurgickú operáciu a stal sa obeťou zvláštnej hry medzi lekármi a odborníkmi - O chaose v Sýrii, do ktorého sa maďarský Orbán stavia na Erdoganovu stranu a robí tým zlý imidž V4 aj o výsledkoch volieb v Poľsku Podcast Týždeň s .týždňom nájdete vo svojich podcastových aplikáciách na kanáli „.týždeň podcast“ rovnako, ako naše ostatné relácie.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK