Týždeň s .týždňom: Sputniku V neverí ani Lengvarský a aký bol dôvod stretnutia najmocnejších
47:41

Týždeň s .týždňom: Sputniku V neverí ani Lengvarský a aký bol dôvod stretnutia najmocnejších

28.05.2021
Väčšina ministrov zdvihla ruku za používanie ruskej vakcíny Sputnik V na Slovensku aj napriek tomu, že žiadne príslušné európske a ani naše inštitúcie ju nepovolili. Minister zdravotníctva Lengvarský dokonca povedal, že by sa Sputnikom V zaočkovať nedal a neodporúčal by to ani svojim známym. Bieloruský prezident Lukašenko nechal uniesť lietadlo kvôli tomu, že v ňom bol bieloruský novinár, ktorý bol na jeho čiernom zozname. Aj tieto udalosti sme rozoberali s kolegami v novom vydaní podcastu Týždeň s .týždňom. v aktuálnej epizóde podcastu Týždeň s .týždňom sa Eugen Korda rozprával o udalostiach posledných dní s kolegami Marínou Gálisovou, Martinom Mojžišom, Štefanom Hríbom a Šimonom Jeseňákom. V podcaste si vypočujete: prečo sa Lengvarský nedá očkovať Sputnikom, prečo došlo k uneseniu lietadla Lukašenkom, prečo sa opäť rozhorel konflikt na Blízkom východe, aký bol dôvod stretnutia najmocnejších v krajine. Za kvalitu zvuku sa ospravedlňujeme, pre pandémiu koronavírusu sa snažíme pracovať čo najviac z domu a komunikovať online.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.