Týždeň s .týždňom: Širokému peniaze nerastú na strome, ale v štátnom rozpočte (podcast Eugena Kordu)

05.07.2019
V tejto epizóde si Eugen Korda pozval do štúdia svojich kolegov: Matúša Baňoviča, Petra Bálika, Michala Magušina a Dominika Harmana Rozprávali sa o: Zbabranej reforme zdravotníctva, ktorú nepretlačil ani premiér Pellegrini Váhostave, ktorému nerastú peniaze na strome, ale v štátnom rozpočte Druckerovi a jeho plánoch a či by mal byť človek ako on v politike Farmároch, ktorí každým ďalším príbehom usvedčujú ministerstvo pôdohospodárstva a o tom, čo pre nás znamená Sloboda. Príjemné počúvanie!

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK